Profesjonalna chemia
do dezynfekcji

Dezynfekcja
pomieszczeń

Dezynfekcja miejsc
publicznych

Profesjonalne środki
czyszczące

Utrzymywanie
czystości

Zarządzanie
nieruchomościami

Pielęgnacja
terenów zieleni

Zagospodarowanie
przestrzeni
publicznej

Wypożyczalnia
sprzętu
ogrodniczego

Sklep i wypożyczalnia sprzętu ogrodniczego

Strona główna / Sklep i wypożyczalnia sprzętu ogrodniczego

Pieniądze szczęścia nie dają. Do­piero zakupy.

Marilyn Monroe, amerykańska modelka i aktorka

Utrzymywanie czystości i pielęgnacja terenów zieleni to czynności, które nierzadko wykonywane są we własnym zakresie. Aby osiągnąć zamierzony efekt i przyjazne do pracy otoczenie, istotne jest stosowanie właściwych i skutecznych preparatów oraz ułatwiających pracę urządzeń. Nasza wypożyczalnia sprzętu ogrodniczego oferuje różnorodne maszyny, które zmienią żmudny obowiązek w prawdziwą przyjemność.

Nasz sklep i wypożyczalnia posiada bardzo szeroki wybór urządzeń do pielęgnacji krzewów, drzew i trawników. Są to sprzęty wysokiej jakości o dużej mocy pochodzące od uznanych firm jak AL-KO, Solo by AL-KO, Fiskars. W ofercie można znaleźć sprzęt ogrodniczy przydatny przy koszeniu, aeracji, nawożeniu, opryskach czy cięciu żywopłotu. W okresie wiosenno-letnim przyda się z pewnością kosiarka spalinowa, kosa, świder globowy, glebogryzarka oraz wertykulator. Jesienią zaś piła łańcuchowa, rozdrabniacz do gałęzi czy dmuchawa do liści. Chcąc odpowiadać na bieżące potrzeby Klientów stale rozszerzamy asortyment o nowy sprzęt ogrodniczy. Poza wynajmem w naszej wypożyczalni służymy doradztwem przy wyborze odpowiednich urządzań, wspólnie z Państwem zademonstrujemy i wypróbujemy ich działanie. Pewność i jakość są dla nas kluczem do Państwa zadowolenia.

Wypożyczalnia sprzętu ogrodniczego

Kosiarka listowa ułatwi prace na terenach mocno porośniętych. Idealnie nadaje się do koszenia wysokich traw, wyposażona jest w mocny silnik pozwalający na pracę w nawet najtrudniejszych warunkach.

Piękne, zadbane żywopłoty, zarośla i krzewy tam, gdzie nie ma gniazdek elektrycznych – dzięki spalinowym nożycom do żywopłotu, z nożem o długości 70 cm ze specjalnej stali hartowanej i zbiornikiem paliwa o pojemności 440 ml, to żaden problem.
Kiedy liście jesienią opadają z drzew, dobrze jest mieć pod ręką dmuchawę i odkurzacz do liści.

Kosiarka spalinowa z wyjątkowo wysoką obudową zapewniającą doskonałe wychwytywanie pokosu

Do małych i dużych powierzchni oraz gleb twardych i luźnych – dzięki głębokości roboczej do 15 cm i szerokości spulchniania do 75 cm ta glebogryzarka spalinowa jest nieocenioną pomocą dla każdego posiadacza ogrodu przydomowego.

Wertykulator Solo by AL-KO 518 Dzięki mocnemu silnikowi Hondy, wałkowi z 15 podwójnymi stalowymi ostrzami wsuwa się bez wysiłku w murawę i dokładnie usuwa filc z trawnika oraz mchy i resztki roślin.

Nasz topowy model. Zachwycający moment obrotowy, 1,9 kW moc silnika, pojemność silnika skokowa silnika 40,7 cm3 , dwustronne koło wentylujące zapewniające wydajne chłodzenie.

Opryskiwacz spalinowy Solo Port 423 to maszyna dla najbardziej wymagających. Solidna konstrukcja, imponujący zasięg oprysku, aż 12 metrów to główne zalety tego urządzenia.

Technologia BOOSTED AIRFLOW – dzięki zastosowaniu wentylatora pod ostrzem tnącym zapewnia zwiększony przepływ powietrza, konsekwencją czego jest efektywniejsze zbieranie trawy oraz dokładniejsze cięcie

Komfortowy świder jednoosobowy z uchwytem antywibracyjnym i hamulcem wiertła QuickStop, który w przypadku zablokowania wiertła jest uruchamiany przez mechanizm znajdujący się na wysokości uda operatora i powoduje natychmiastowe zatrzymanie wiertła.

AL-KO Solo 656 C to wielofunkcyjna, spalinowa pilarka łańcuchowa, która przyda się do wielu prac w ogrodzie. Została wykonana z solidnych materiałów, które chronią ją przed uszkodzeniem podczas pracy.

Profesjonalne środki czystości i sprzęt ogrodniczy, Sprzedaż i wypożyczalnia

UTRZYMANIE CZYSTOŚCI LUB PIELĘGNACJA TERENÓW ZIELENI to czynności, które często wykonywane są we własnym zakresie. Aby osiągnąć zamierzony efekt i przyjazne do pracy otoczenie, istotne jest stosowanie właściwych i skutecznych preparatów oraz ułatwiających pracę urządzeń. Służymy doradztwem przy ich wyborze. Wspólnie z Państwem zademonstrujemy i wypróbujemy ich działanie. Pewność i jakość jest dla nas kluczem do Państwa zadowolenia.

Doradztwo

Doradcy Thomas zaprezentują Państwu paletę środków czystości i/lub sprzętu. Przeanalizujemy Państwa realne potrzeby i konkretne oczekiwania.

Na podstawie wiedzy i wspólnych doświadczeń – dokonacie Państwo
właściwego wyboru. Oferujemy profesjonalne doradztowo, specjalistyczne szkolenia personelu, dostęp do instrukcji i kart produktów oraz dostawy towarów do wskazanego przez Państwa miejsca.

Twórzmy wspólnie przyjazne otoczenie.

Produkty i urządzenia

W asortymencie znajdą Państwo produkty firm:

DIVERSEY

TORK

MERIDA

ECOLAB

TASKI

VERMOP

FISKARS

AL-KO

SOLO

Często zadawane pytania

Jakiego paliwa używamy?
E95
Do jakich maszyn robimy mieszankę?
Mieszankę stosujemy w silnikach dwusuwowych: kosach spalinowych, pilarkach, opryskiwaczach, dmuchawach, nożycach do żywopłotu.
W jakim stanie muszę oddać wypożyczone urządzenie?
Oddawane urządzenie musi być czyste. W innym przypadku z kaucji zostanie pobrana opłata.
Na jak długo mogę wypożyczyć urządzenie?
Doba – 24H
jeden dzień: od 9 – 17 lub od 16 do 9 rano dnia następnego
weekend: od godz. 16 w piątek odbiór – do 10 w poniedziałek
Czy jest kaucja?
Tak. Wynosi 500,00 zł.
Czy przywozicie i zabieracie wypożyczony sprzęt?
Transport we własnym zakresie. Pomagamy na miejscu załadować i rozładować wypożyczane urządzenia.

Profesjonalne środki do utrzymania czystości podłóg, ścian, okien, mebli, wykładzin itd.

Maszyny i urządzenia wykorzystywane do pielęgnacji zieleni – kosiarki, aeratory, glebogryzarki itd.
Maszyny i urządzenia do profesjonalnego utrzymania czystości – odkurzacze, polerki, maszyny do prania dywanów i wykładzin itd.

Zapraszamy do sklepu i wpożyczalni

ul. Lubieszyńska 34, Mierzyn

+48 91 311 87 47