O NAS

UCZCIWOŚĆ W DZIAŁANIU
RZETELNOŚĆ W WYKONANIU

Mamy doświadczenie w projektowaniu, wykonawstwie i pielęgnacji terenów zieleni, o różnym przeznaczeniu. Zajmujemy się także specjalistycznym utrzymaniem czystości w obiektach o rożnym charakterze działalności. Ofertę wzbogaciliśmy również o techniczne zarządzanie nieruchomości wielkopowierzchniowych. Dopełnieniem jest sklep i wypożyczalnia, gdzie mogą Państwo nabyć profesjonalne środki czystości i do pielęgnacji zieleni oraz urządzenia tym celom służące.

Nasz wykwalifikowany zespół świadczy usługi na najwyższym poziomie. Dbamy o Państwa satysfakcję i zadowolenie z wyboru. Przestrzegamy prawa, szanujemy środowisko i dochowujemy najwyższych standardów, działamy w oparciu o licencję zarządzania nieruchomościami i certyfikat ISO 9001:2015.

ZAPRASZAMY
DO WSPÓŁPRACY

Pielęgnacja terenów zieleni. Właściwy dobór środków i roślin. Prawidłowo zdiagnozowane potrzeby i oczekiwania. Rzetelne wykonanie. Poparte wiedzą i doświadczeniem.

Utrzymanie czystości. Najwyższej jakości środki, działanie dedykowane do konkretnych zabrudzeń i potrzeb pielęgnacyjnych wszystkich rodzajów powierzchni i wnętrz. Zadowolenie klientów gwarantowane.

Zarządzanie nieruchomością. Profesjonalna obsługa i pewność stałej opieki technicznej nad obiektem wyspecjalizowanych w tym zakresie fachowców.

Sklep i wypożyczalnia. Profesjonalne środki do utrzymania czystości, maszyny i urządzenia.

28

lat działalności

3 w 1

oferty szyte na miarę,
jednostkowe i kompleksowe

300+

rosnąca liczba
obsługiwanych klientów

700+

rosnąca liczba
oferowanych produktów

TWORZYMY GRUPĘ

DZIAŁAMY NA RYNKU OD 1992 ROKU.

Początkowo firma zajmowała się tylko pielęgnacją zieleni. W tym czasie wyspecjalizowaliśmy się w projektowaniu i wykonawstwie ogrodów, skwerów i parków, również tych zabytkowych. Rewitalizowaliśmy je i zakładaliśmy od podstaw. Wdrożyliśmy profesjonalną obsługę terenów zieleni miejskiej, osiedlowej i przydomowej. Wraz ze zmieniającym się zapotrzebowaniem naszych klientów, rozwinęliśmy ofertę o aranżację i wykonawstwo małej architektury. Oczekiwania rosły. Klienci zainteresowani byli również dbałością o swoje wnętrza. I tak do portfolio naszych usług dołączyło specjalistyczne utrzymanie czystości. Szpitale, urzędy, biura, hotele – właśnie takiej wymagają. I całkiem niedawno doszedł kolejny element związany z utrzymaniem nieruchomości – techniczne zarządzanie nią.

Jesteśmy przykładem podążania za potrzebami klientów i zmian organizacyjnych, które są odpowiedzią na nie.
Dopasowujemy się do naszych klientów, zapraszamy do współpracy!

TWORZYMY GRUPĘ FIRM

SIEDZIBA: ul. Lubieszyńska 34, 72-006 Mierzyn
TELEFON: +48 91 311 87 47
E-MAIL: biuro@thomas.biz.pl

FIRMA HANDLOWO-USŁUGOWA THOMAS
TOMASZ ZELENT
REGON: 811007840, NIP: 852-040-24-99

FIRMA HANDLOWO-USŁUGOWA
THOMAS SP. Z O.O.
REGON: 320332250, NIP: 851-301-16-45
KRS 280306 XIII Wydz. Gospodarczy KRS Sąd Rejonowy Szczecin-Centrum w Szczecinie
Kapitał Zakładowy 60.000,00 zł

FIRMA HANDLOWO-USŁUGOWA “THOMAS”
SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SP.K.
REGON: 368224065, NIP: 851-321-31-65
KRS 0000694434 XIII Wydział Gospodarczy KRS Sąd Rejonowy Szczecin-Centrum w Szczecinie

POLITYKA JAKOŚCI

Firma Handlowo-Usługowa Thomas sp. z o.o. sp. komandytowa

Grupa Thomas działa na rynku województwa zachodniopomorskiego od 1992 roku. Od początku istnienia firmie przyświeca jednoznaczny cel – wykonywanie pracy z najwyższą starannością na każdym jej etapie. Dzięki temu Klientowi dostarczana jest usługa wykonana zgodnie z umową – rzetelnie i terminowo oraz z gwarancją jakości. Nasza postawa spowodowała, iż w świadomości klientów ugruntowała się esencja marki Thomas: UCZCIWOŚĆ W DZIAŁANIU – RZETELNOŚĆ W WYKONANIU.

„THOMAS” oferuje usługi profesjonalnego utrzymania czystości, projektowania, zakładania i pielęgnacji terenów zieleni oraz zarządzania nieruchomościami wielkopowierzchniowymi. Świadczone przez nas usługi skierowane są do klientów instytucjonalnych, firm i osób prywatnych.

Utrzymanie czystości traktujemy jako powinność, która z szacunku do klienta zasługuje na najwyższe standardy. Pielęgnację terenów zieleni traktujemy jako przyjemność, która ma być odczuwalna zarówno w otoczeniu klienta, jak i w naszej pracy.

„THOMAS” nieustannie patrzy w przyszłość. Firma rozwija się i unowocześnia. Politykę firmy realizujemy poprzez:

  • posiadanie praktycznej wiedzy, popartej kwalifikacjami i wieloletnim doświadczeniem pracowników oraz stałe podnoszenie ich świadomości i umiejętności;
  • badanie oczekiwań klienta i w odpowiedzi na zapotrzebowanie rynku wprowadzanie nowych ofert;
  • otwartość na klienta i otoczenie, w którym działa;
  • dbanie o wizerunek i komunikację;
  • zapewnienie bezpieczeństwa klientowi przez dbałość o standardy jakościowe, normy usług i mienie klienta;
  • stosowanie sprzętu i środków przyjaznych dla środowiska naturalnego;
  • wdrażanie nowoczesnych narzędzi, wspierających osiąganie krótko i długoterminowych celów: sprzedażowego – wzrost liczby obsługiwanych klientów oraz celu wizerunkowego – wzrost znajomości marki „THOMAS” i budowanie jej pozytywnego wizerunku;
  • ciągłe doskonalenie skuteczności systemu zarządzania jakością
Można mieć pewność, że „THOMAS” jest firmą uczciwą i rzetelną, a współpraca opiera się na solidnych i partnerskich relacjach.

Bieżącej działalności i strategicznym planom „THOMAS” towarzyszą i towarzyszyć będą normy ISO. Ich przestrzeganie daje klientom gwarancję oferowania usług najwyższej jakości.

Zobowiązuje się wszystkich pracowników do aktywnego udziału we wdrożeniu, utrzymaniu i doskonaleniu systemu zarządzania jakością.

Prezes Spółki
Tomasz Zelent

ZAUFALI NAM

ISO 9001:2015

Przestrzegamy prawa, szanujemy środowisko i dochowujemy najwyższych standardów, działamy w oparciu o licencję zarządzania nieruchomościami i certyfikat ISO 9001:2015.

KONTAKT

BIURO

+48 91 311 87 47
THOMAS
ul. Lubieszyńska 34
72-006 Mierzyn

ZOSTAW NAM WIADOMOŚĆ

Przed wyrażeniem zgody zapoznaj się z naszą Polityką Prywatności THOMAS