O nas

Uczciwość w działaniu
rzetelność w wykonaniu

Mamy doświadczenie w projektowaniu, wykonawstwie i pielęgnacji terenów zieleni, o różnym przeznaczeniu. Zajmujemy się także specjalistycznym utrzymaniem czystości w obiektach o rożnym charakterze działalności. Ofertę wzbogaciliśmy również o techniczne zarządzanie nieruchomości wielkopowierzchniowych. Dopełnieniem jest sklep i wypożyczalnia, gdzie mogą Państwo nabyć profesjonalne środki czystości i do pielęgnacji zieleni oraz urządzenia tym celom służące.

Nasz wykwalifikowany zespół świadczy usługi na najwyższym poziomie. Dbamy o Państwa satysfakcję i zadowolenie z wyboru. Przestrzegamy prawa, szanujemy środowisko i dochowujemy najwyższych standardów, działamy w oparciu o licencję zarządzania nieruchomościami i certyfikat ISO 9001:2015.

Zapraszamy
do współpracy

Pielęgnacja terenów zieleni. Właściwy dobór środków i roślin. Prawidłowo zdiagnozowane potrzeby i oczekiwania. Rzetelne wykonanie. Poparte wiedzą i doświadczeniem.

Utrzymanie czystości. Najwyższej jakości środki, działanie dedykowane do konkretnych zabrudzeń i potrzeb pielęgnacyjnych wszystkich rodzajów powierzchni i wnętrz. Zadowolenie klientów gwarantowane.

Zarządzanie nieruchomością. Profesjonalna obsługa i pewność stałej opieki technicznej nad obiektem wyspecjalizowanych w tym zakresie fachowców.

Sklep i wypożyczalnia. Profesjonalne środki do utrzymania czystości, maszyny i urządzenia.

30

lat działalności

3 w 1

oferty szyte na miarę,
jednostkowe i kompleksowe

300+

rosnąca liczba
obsługiwanych klientów

700+

rosnąca liczba
oferowanych produktów

Tworzymy grupę

DZIAŁAMY NA RYNKU OD 1992 ROKU.

Początkowo firma zajmowała się tylko pielęgnacją zieleni. W tym czasie wyspecjalizowaliśmy się w projektowaniu i wykonawstwie ogrodów, skwerów i parków, również tych zabytkowych. Rewitalizowaliśmy je i zakładaliśmy od podstaw. Wdrożyliśmy profesjonalną obsługę terenów zieleni miejskiej, osiedlowej i przydomowej. Wraz ze zmieniającym się zapotrzebowaniem naszych klientów, rozwinęliśmy ofertę o aranżację i wykonawstwo małej architektury. Oczekiwania rosły. Klienci zainteresowani byli również dbałością o swoje wnętrza. I tak do portfolio naszych usług dołączyło specjalistyczne utrzymanie czystości. Szpitale, urzędy, biura, hotele – właśnie takiej wymagają. I całkiem niedawno doszedł kolejny element związany z utrzymaniem nieruchomości – techniczne zarządzanie nią.

Jesteśmy przykładem podążania za potrzebami klientów i zmian organizacyjnych, które są odpowiedzią na nie.
Dopasowujemy się do naszych klientów, zapraszamy do współpracy!

Tworzymy grupę firm

SIEDZIBA: ul. Lubieszyńska 34, 72-006 Mierzyn
TELEFON: +48 91 311 87 47
E-MAIL: biuro@thomas.biz.pl

FIRMA HANDLOWO-USŁUGOWA
THOMAS SP. Z O.O.
REGON: 320332250, NIP: 851-301-16-45
KRS 280306 XIII Wydz. Gospodarczy KRS Sąd Rejonowy Szczecin-Centrum w Szczecinie
Kapitał Zakładowy 60.000,00 zł

FIRMA HANDLOWO-USŁUGOWA “THOMAS”
SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SP.K.
REGON: 368224065, NIP: 851-321-31-65
KRS 0000694434 XIII Wydział Gospodarczy KRS Sąd Rejonowy Szczecin-Centrum w Szczecinie

Polityka jakości

Firma Handlowo-Usługowa Thomas sp. z o.o. sp. komandytowa

Grupa Thomas działa na rynku województwa zachodniopomorskiego od 1992 roku. Od początku istnienia firmie przyświeca jednoznaczny cel – wykonywanie pracy z najwyższą starannością na każdym jej etapie. Dzięki temu Klientowi dostarczana jest usługa wykonana zgodnie z umową – rzetelnie i terminowo oraz z gwarancją jakości. Nasza postawa spowodowała, iż w świadomości klientów ugruntowała się esencja marki Thomas: UCZCIWOŚĆ W DZIAŁANIU – RZETELNOŚĆ W WYKONANIU.

„THOMAS” oferuje usługi profesjonalnego utrzymania czystości, projektowania, zakładania i pielęgnacji terenów zieleni oraz zarządzania nieruchomościami wielkopowierzchniowymi. Świadczone przez nas usługi skierowane są do klientów instytucjonalnych, firm i osób prywatnych.

Utrzymanie czystości traktujemy jako powinność, która z szacunku do klienta zasługuje na najwyższe standardy. Pielęgnację terenów zieleni traktujemy jako przyjemność, która ma być odczuwalna zarówno w otoczeniu klienta, jak i w naszej pracy.

„THOMAS” nieustannie patrzy w przyszłość. Firma rozwija się i unowocześnia. Politykę firmy realizujemy poprzez:

  • posiadanie praktycznej wiedzy, popartej kwalifikacjami i wieloletnim doświadczeniem pracowników oraz stałe podnoszenie ich świadomości i umiejętności;
  • badanie oczekiwań klienta i w odpowiedzi na zapotrzebowanie rynku wprowadzanie nowych ofert;
  • otwartość na klienta i otoczenie, w którym działa;
  • dbanie o wizerunek i komunikację;
  • zapewnienie bezpieczeństwa klientowi przez dbałość o standardy jakościowe, normy usług i mienie klienta;
  • stosowanie sprzętu i środków przyjaznych dla środowiska naturalnego;
  • wdrażanie nowoczesnych narzędzi, wspierających osiąganie krótko i długoterminowych celów: sprzedażowego – wzrost liczby obsługiwanych klientów oraz celu wizerunkowego – wzrost znajomości marki „THOMAS” i budowanie jej pozytywnego wizerunku;
  • ciągłe doskonalenie skuteczności systemu zarządzania jakością
Można mieć pewność, że „THOMAS” jest firmą uczciwą i rzetelną, a współpraca opiera się na solidnych i partnerskich relacjach.

Bieżącej działalności i strategicznym planom „THOMAS” towarzyszą i towarzyszyć będą normy ISO. Ich przestrzeganie daje klientom gwarancję oferowania usług najwyższej jakości.

Zobowiązuje się wszystkich pracowników do aktywnego udziału we wdrożeniu, utrzymaniu i doskonaleniu systemu zarządzania jakością.

Prezes Spółki
Tomasz Zelent

Thomas – Świadectwo rejestracji
znaku towarowego

Firma Thomas posiada Świadectwo rejestracji znaku potwierdzone przez Urząd Unii Europejskiej do spraw Własności Intelektualnej.

Znak Thomas zarejestrowano pod numerem 01836030 dnia 12.05.2021.
Oznacza to, że właściciel znaku uzyskuje wyłączne prawo do niego w państwach członkowskich Unii Europejskiej i jest ono prawnie chronione.

Jako nowoczesna firma, dbamy o swoją markę oraz o Twoje otoczenie!

Zaufali nam

ISO 9001:2015

Przestrzegamy prawa, szanujemy środowisko i dochowujemy najwyższych standardów, działamy w oparciu o licencję zarządzania nieruchomościami i certyfikat ISO 9001:2015.

Kontakt

BIURO

+48 91 311 87 47
THOMAS
ul. Lubieszyńska 34
72-006 Mierzyn

Zostaw nam wiadomość

Przed wyrażeniem zgody zapoznaj się z naszą Polityką Prywatności THOMAS