Profesjonalna chemia
do dezynfekcji

Dezynfekcja
pomieszczeń

Dezynfekcja miejsc
publicznych

Profesjonalne środki
czyszczące

Utrzymywanie
czystości

Zarządzanie
nieruchomościami

Pielęgnacja
terenów zieleni

Zagospodarowanie
przestrzeni
publicznej

Wypożyczalnia
sprzętu
ogrodniczego

Pielęgnacja terenów zieleni

Strona główna / Pielęgnacja terenów zieleni
Kochajmy przyrodę,bo dzięki niej coraz lepiej rozumiemy sztukę.
Vincent van Gogh, holenderski malarz

Kompleksowa pielęgnacja zieleni

Kompleksowa pielęgnacja terenów zieleni obejmuje nie tylko obszerne tereny zieleni, jak parki, czy osiedla. Są to również małe skwery i ogrody przydomowe.

W każdym z tych przypadków nasza aktywność uzależniona jest od oczekiwań klientów i możliwości, jakie stwarza teren. Pielęgnacją, lub na wstępie – projektowaniem, zajmują się specjaliści w swych dziedzinach. Dobór właściwych roślin i odpowiednich metod pielęgnacyjnych oparty jest na zdiagnozowanych potrzebach. Tworzenie przyjaznego otoczenia jest priorytetem.

Decyzja

Pielęgnację terenów zieleni traktujemy jako przyjemność, która ma być odczuwana w otoczeniu klienta i w naszej pracy.

Dokładnie analizujemy specyfikę, funkcjonalność terenu, jego stan oraz potrzeby estetyczne.

Zakres

KOMPLEKSOWA PIELĘGNACJA TERENÓW ZIELENI

PROJEKTOWANIE

PIELĘGNACJA DRZEW

ZAGOSPODAROWANIE TERENÓW ZIELENI

ZAGOSPODAROWANIE PRZESTRZENI PUBLICZNEJ

REWITALIZACJA

Kalkulator wycinki drzew

Jesteś ciekawy naszych realizacji? Zapraszamy do zapoznania się z nimi.

W zależności od stanu terenu zieleni przeprowadzamy zabiegi pielęgnacyjne m.in.: aeracje, wertykulacje i koszenie trawników, cięcia pielęgnacyjne drzew, krzewów, nawożenie i ochronę roślin, precyzyjnie dobrane do potrzeb danego gatunku.
Wykonujemy plan zagospodarowania terenu, z uwzględnieniem jego funkcji, ukształtowania i oczekiwań zleceniodawcy. Sporządzona dokumentacja projektowa zawiera szczegółowy projekt nasadzeń i wizualizacje zaprojektowanego terenu.
Przeprowadzamy cięcia pielęgnacyjne i korygujące drzew. Nasi wyspecjalizowani arboryści pracują przy użyciu podnośnika i metodą alpinistyczną. Posiadamy duże doświadczenie przy pielęgnacji drzew zabytkowych i pomników przyrody. Oprócz cięć pielęgnacyjnych, oferujemy m.in. montaż wiązań elastycznych typu „Cobra”.
Wytyczanie alejek, rabat i wykonanie nasadzeń zawsze odbywają się pod nadzorem autora projektu. Podejmujemy się różnorodnych zleceń i udzielamy na ich realizację gwarancję.
Do niej należą parki, skwery, place zabaw, jak również alejki i drogi dojazdowe. Dostarczamy i montujemy elementy małej architektury, przyjaźnie wkomponowując je w otoczenie.
Częste projekty, przy których przyczyniamy się do przywrócenia dawnej funkcji terenu zieleni i ożywienia go. Budujemy przestrzeń, z której wszyscy mogą swobodnie korzystać i przyjemnie w niej spędzać czas.

Skontaktuj się z nami!

+48 91 311 87 47

Przed wyrażeniem zgody zapoznaj się z naszą Polityką Prywatności THOMAS