Profesjonalna chemia
do dezynfekcji

Dezynfekcja
pomieszczeń

Dezynfekcja miejsc
publicznych

Profesjonalne środki
czyszczące

Utrzymywanie
czystości

Zarządzanie
nieruchomościami

Pielęgnacja
terenów zieleni

Zagospodarowanie
przestrzeni
publicznej

Wypożyczalnia
sprzętu
ogrodniczego

Profesjonalna chemia do dezynfekcji

Strona główna / Profesjonalna chemia do dezynfekcji

Dysponujemy profesjonalnymi produktami do dezynfekcji :

Miejsca pracy to przestrzeń, w której gromadzi się wiele bakterii, grzybów i innych mikroorganizmów. Dlatego też warto zadbać o to, aby regularnie i skutecznie się ich pozbywać. W związku z tym pomocna okaże się profesjonalna chemia do dezynfekcji, którą posiadamy w sprzedaży. W asortymencie znalazły się artykuły znanych i renomowanych marek, które doskonale sprawdzą się zarówno w pomieszczeniach biurowych, jak i w dużych zakładach produkcyjnych czy też magazynach.

Proponujemy środki do dezynfekcji przeznaczone do oczyszczania zarówno powierzchni, jak i narzędzi czy też rąk. Jest to profesjonalna chemia i do użytku medycznego, i do użytku pozamedycznego. Dzięki temu każdy zainteresowany klient będzie mógł dopasować je do własnych indywidualnych potrzeb danego obiektu.

Oczywiście oferowane środki wykorzystujemy również i my w trakcie wykonywania usługi dezynfekcji miejsc publicznych i różnego rodzaju pomieszczeń. W związku z tym wiemy, że te produkty są skuteczne nawet przy najtrudniejszych zanieczyszczeniach.

  • rąk
  • powierzchni,
  • narzędzi

Chemia przeznaczona do użytku medycznego jak i pozamedycznego, która skutecznie usuwa szkodliwe drobnoustroje – bakterie, wirusy.

THOMAS – bezpieczna dezynfekcja pomieszczeń i miejsc publicznych

Skontaktuj się z nami!

+48 91 311 87 47

Przed wyrażeniem zgody zapoznaj się z naszą Polityką Prywatności THOMAS