Profesjonalna chemia
do dezynfekcji

Dezynfekcja
pomieszczeń

Dezynfekcja miejsc
publicznych

Profesjonalne środki
czyszczące

Utrzymywanie
czystości

Zarządzanie
nieruchomościami

Pielęgnacja
terenów zieleni

Zagospodarowanie
przestrzeni
publicznej

Wypożyczalnia
sprzętu
ogrodniczego

Dezynfekcja miejsc publicznych

Strona główna / Dezynfekcja miejsc publicznych

Usługi dezynfekcji miejsc publicznych – skorzystaj z usług profesjonalnych

Firma Thomas posiadająca wieloletnie doświadczenie w utrzymaniu czystości oraz dezynfekcji szczególnie wymagających obszarów szpitalnych takich jak, SOR, OIOM, sale zabiegowe, bloki operacyjne oraz wszystkie inne powierzchnie występujące w obiektach medycznych, posiada odpowiednio przygotowaną: kadrę, profesjonalne urządzenia oraz środki do utrzymania czystości oraz dezynfekcji.

W ostatnich miesiącach z powodzeniem zrealizowaliśmy wyżej opisane usługi na obszarach w których przebywały lub były leczone osoby z COVID-19.

W dobie epidemii, polecamy naszą technologię dezynfekcji suchą mgłą, skierowaną dla placówek medycznych, biur, hal, wind i innych miejsc gdzie pracuje wrażliwa na wilgoć elektronika.

W naszej ofercie znalazła się także dezynfekcja miejsc publicznych w postaci m.in. szkół, przedszkoli czy żłobków. Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że w wielu tych obiektach znajdują się urządzenia i przedmioty, które są wrażliwe na wysoką wilgotność i nie mogą pozostawać mokre. W związku z tym wykorzystujemy nowoczesne metody sterylizacji, które mimo wysokiej skuteczności odkażania, nie są szkodliwe dla elektroniki czy też innych przedmiotów. Dzięki takiemu rozwiązaniu jesteśmy w stanie bez problemu wykonywać profesjonalną dezynfekcję miejsc publicznych w praktycznie każdym pomieszczeniu czy budynku znajdującym się w Szczecinie i okolicach.

W ramach naszych usług wykonujemy również odkażanie pomieszczeń standardowymi metodami manualnymi. Wszelkiego rodzaju sprzęty, meble czy też podłogę możemy sterylizować za pomocą specjalnie dopasowanych płynów ECOLAB, które pozwolą na pozbycie się wszelkiego rodzaju bakterii, wirusów i innych drobnoustrojów z wielu powierzchni.

zakres usług

  • Fumigacja wszystkich pomieszczeń preparatem biobójczych oraz wirusobójczym w technologii suchej mgły NOCOSPRAY lub HYSPRAY (technologia umożliwia dezynfekcję wszystkich powierzchni w tym trudnotdostępnych oraz powietrza w pomieszczeniu i jest bezpieczna dla wrażliwego na zamgławianie preparatami na bazie wody sprzętu elektronicznego takiego jak komputery czy telewizory, oraz jest bezpieczna dla tapicerki, zasłon, firan i innych materiałów itp.)
  • Manualna dezynfekcja wszystkich powierzchni zmywalnych dostosowanymi do odpowiednich powierzchni i materiałów z których są wykonane, preparatami o odpowiednim spektrum wirusobójczym (preparaty ECOLAB oraz DIVERSEY

Profesjonalny sprzęt do dezynfekcji

W przeciwieństwie do najczęściej oferowanych systemów wykonujących zamgławianie preparatami na bazie wody, systemy NOCOSPRAY oraz HYSPRAY, rozpylając suchą mgłę i posiadają atesty umożliwiające stosowanie go na salach operacyjnych, i innych miejscach w których pracuje wrażliwa elektronika (komputery, telewizory, oraz jest też bezpieczna dla tapicerki, zasłon, firan i innych materiałów itp.)

THOMAS – bezpieczna dezynfekcja pomieszczeń i miejsc publicznych

Skontaktuj się z nami!

+48 91 311 87 47

Przed wyrażeniem zgody zapoznaj się z naszą Polityką Prywatności THOMAS